hakkımızda

MERMER SEKTÖRÜ İÇİNDE YETİŞMİŞ, İHRACAT STANDARTLARINDA GEREKLİ DONANIMA SAHİP KADRUNUN BİRARAYA GELEREK KURMUŞ OLDUĞU ADATAŞ MERMER 2009 YILINDA MARMARA ADASINDAKİ FABRİKASINDA FAALİYETİNE BAŞLAMIŞTIR. 

DEĞİŞEN PİYASA KOŞULLARINI, YÜKSELEN İHRACAT STANDATLARINI VE İÇ PİYASA TALEPLERİNİ YAKINDAN TAKİP EDEN FİRMAMIZ, MAKINA PARKINI TESİS MODERNİZASYONUNU HIZLA GELİŞTİRMEKTE OLUP BU DOĞRULTUDA SADECE DIŞ TALEPLERİN KARŞILANACAĞI VE TAMAMI İHRACAT ÜRETİMİ OLAN BANDIRMA FABRİKASINDA 2014 YILINDA ÜRETİME BAŞLAMIŞTIR. FİRMAMIZ 2024 YILI BAŞINDAN BU YANA DA 4500 M2’Sİ KAPALI ALAN OLMAK ÜZERE TOPLAM 13.000M2 LİK YENİ TESİS VE MAKİNALARI İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEDİR. 

HAMMADDEYE KOLAY ERİŞİM, GELEN TALEPLERİN HIZLA KARŞILANMASI, ÜRÜN YELPAZESİNİN GENİŞLETİLMESİ AMACIYLA MARMARA ADASI SARAYLARDAKİ OCAĞIMIZDA BLOK ÜRETİMİNE 2017 YILINDAN BERİ DEVAM ETMEKTEYİZ. 

GÜNÜMÜZDE İSE ADATAŞ MERMER, AĞIRLIKLA DOLAMİT VE MARMARA MERMERİ OLMAK ÜZERE, GELEN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA FARKLI DOĞAL TAŞLARDA DA YÜKSEK KALİTELİ ÜRÜN ÜRETMEKTE OLUP BAŞTA AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ, KANADA, AVRUPA VE AFRİKA PAZARINDAKİ PAYINI GÜN GEÇTİKÇE ARTIRMAKTADIR. 

TİCARETTE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ VE SÜREKLİLİĞİNİ PRESİP EDİNEN ADATAŞ MERMER PİYASA VE PAZAR ŞARTLARINI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNİ VE KALİTESİNİ ARTIRMAYA DEVAM EDİYOR. 

Bu mutlu aile ile sizin de tanışmanız dileğiyle. Her konuda bizimle iletişim kurmanızı bekliyoruz. 

 

Sevgi ve Saygılarımla…

Türkçe